Aksident në ish-Bllok: Ish-konkurentja e Big Brother përplaset me makinë
Mbrëmë në mesnatë ka ndodhur një aksident në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Newsbomb bën të ditur se ngjarja ka ndodhur tek Libri Universitar ku janë përplasur 3 automjete rreth orës 00:00.

Në një nga automjetet ka qenë Armela Hyseni, ish-banorja e "Big Brother" e cila udhëtonte me një Smart të kuq.

Armela është përplasur me dy automjete të tjera teksa drejtonte makinën.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar.
Shtuar më 12/09/2019, ora 11:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori