Aksident mes Tiranës? Reagon për herë të parë Enca (VIDEO)
Ditën e djeshme qarkulloi me shpejtësi një lajm sipas të cilit Enca ka bërë aksident me makinën e saj pak metra larg qendrës në Tiranë.

Qytetari që kishte dërguar videon tek "JOQ" shprehej se Enca ishte përplasur në orën 2 të mëngjesit me mjetin tip Scoda dhe ka goditur një Range Rover.

Por si duket vajzavideo nuk është Enca. Kjo pasi ka qënë vetë këngëtarja e cila e ka mohuar aksidentin për IN TV.

Enca është shprehur se vajzavideo nuk është ajo dhe se ndjekësit e të afërmit duhet të qetësohen.

Enca është mirë me shëndet dhe për më shumë, këngëtarja nuk ka një Scoda, por Benz. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2018, ora 11:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori