Aksident me makinën luksoze, plagoset Françeska Jaçe (FOTO LAJM)

Një aksident ka ndodhur në rrethrrotullimin e Nartës në Vlorë, ndërsa mjeti është kthyer përmbys në mes të rrugës.

Burime bëjnë me dije se drejtuesja e mjetit ka qenë Françeska Jaçe, ish-banore në BB, e cila ka marrë lëndime pa pasoja të rënda për jetën.

Shkak i aksidentit mësohet se ka qenë shpejtësia dhe mos njohja e terrenit, ndërkohë që Policia vijon hetimet në lidhje me aksidentin.


Shtuar më 16/11/2020, ora 13:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori