Ajola Xoxa del për herë të parë në publik pas lindjes dhe i lë të gjithë me gojë hapur (FOTO LAJM)

Më 6 tetor të këtij viti, kryebashkiaku i qytetit të Tiranës, Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij, Ajola, u bënë prindër për herë të parë. Ajola solli në jetë një djalë që vendosën ta pagëzonin me emrin e veçantë Kajan.

Pas lindjesKajan i cili u bë kryefjala e mediave, çifti preku publikun me dedikimet emocionuese për të voglin. Vetëm dy javë pas lindjes së djalit, Ajola ka bërë daljen e saj publike dhe me siguri të gjithë kanë mbetur gojëhapur.

Teksa kishte shkuar në një pagëzim, ajo është shfaqur në super formë, e veshur me një fustan deri në fund të këmbëve, ndërkohë që kishte kapur dorën me Kryebashkiakun.

Foto e cila u publikua nga vetë Ajola në profilin e saj në Instagram mori menjëherë pëlqime e komente të shumta, ku ndjekësit e komplimentonin për formën perfekte trupore, megjithëse ka vetëm 2 javë që ka lindur.

Shtuar më 22/10/2018, ora 13:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori