"Ajër për Tetovën", solidarizohet dhe Agnesa Vuthaj (FOTO-LAJM)
Agnesa Vuthaj, modelja e mirënjohur shqiptare nëpërmes një postimi në "Facebook" është solidarizuar me qytetarët e rajonit të Tetovës, të cilëve po iu kanoset rrezik nga niveli i madh i ndotjes.

Ja postimi i plotë i saj:

Me fëmijët dhe nënat e qytetit më të helmuar në Evropë! AJËR PËR TETOVËN. /albeu.com/
Shtuar më 27/03/2015, ora 15:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori