Ai është 63 vjeç, ajo 25! Çifti që vodhi spektaklin në Kanë (FOTO & VIDEO)

Ata morën të gjithë vëmendjen e mediave gjatë skenës së dhuruar në tapetin e kuq të Kanës ku ai u ul në gjunjë duke i propozuar publikisht të dashurës së tij.

Partneri është miliarderi 63 vjeçar Milos Kant, i cili ka në pronësi edhe një klub sporti në Greqi, ndërsa partnerja e tij 25 vjeçare është një shoë girl portugeze, cila quhet Marguerite Aranha.
Ata janë të fejuar prej disa kohësh dhe veprimi i Milosit tërhoqi mjaft vëmendjen e të pranishmëve në Kanë, kur Marguerite pranoi. /albeu.com/

Shtuar më 24/05/2019, ora 14:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori