Agroni flet për martesën e gjatë: Zihemi e bërtasim
I ftuar mbrëmjen e djeshme "Në kurthin e Piter Pan" ka qenë Agron Llakaj, një nga aktorët më të preferuar të shqiptarëve.


Agroni foli për bashkëshorten e tij Konstandina, martesën me të cilën e përshkroi si një fluturim.

I pyetur nëse zihet me bashkëshorten, Agroni tha me të qeshur: "Ne bërtasim, ulërasim dhe në fund të sherrit dal unë nga shtëpia".

"Martesa jonë i ngjan një fluturimi, i gjatë me turbulenca. E rëndësishme është qe jemi bashkë, gëzojmë këtë familje ndërkohë po presim dhe një nip. Unë me të vërtet jam investitori kryesor por Konstandina ka meritën e padiskutueshme e kësaj familjeje", u shpreh aktori. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2018, ora 16:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori