Agron Selimi braktis familjen për Miss Kosova (FOTO LAJM)

Miss Kosova 2012, Diana Avdiu, bukuroshja që përfaqësoi Kosovën në konkursin e bukurisë "Miss Universe 2012", duket se nuk është më vetëm. Ajo mësohet se është lidhur me menaxherin e saj, gjithashtu organizatorin e spektakleve Miss Kosova, Agron Selimi.


Sipas asaj që raporton "Indeksonline", thuhet se Agron Selimi ka braktisur familjen e tij( gruan dhe fëmijët) në Zvicër vetëm për të qenë në krahët e bukuroshes. /albeu.com/Shtuar më 26/04/2013, ora 18:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori