Agnesa Vuthaj shkëlqen me veshje kombëtare (FOTO LAJM)

Agnesa Vuthaj është një nga blogeret më të suksesshme shqiptare duke patur një numër të madh ndjekësish në profilet e saj në rrjetet sociale.

Në profilin e saj në Instagram e kemi parë shpesh Agnesën të shfaqet në super formë me super luk dhe shumë cool duke reklamuar edhe produktet e brendit të saj.

Ndërsa së fundmi Agnesa në Instastory krejt ndryshe nga sa jemi mësuar ta shikojmë ka postuar foto duke veshur një kostum tradicional popullor kombëtar.

Me pamje tepër joshëse bukuria e Agensës duket se shkëlqen pa probleme edhe nën petkun e periudhave më të hershme historike. /albeu.com/

Shtuar më 11/01/2018, ora 09:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori