Agnesa Vuthaj, pjesë e klipit të këtij këngëtari të njohur (VIDEO)
Ish-mis Kosova, Agnesa Vuthaj, u bë pjesë e videoklipit të këngës së këngëtarit të njohur Mentor Haziri.

Ajo në klip shfaqet në rolin e aktores që këndon dhe i bie baterisë.

Këngëa mban titullin ''When I hear your name''këngëtarit Mentor Hazirajt. /albeu.com/
Shtuar më 01/03/2018, ora 13:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori