Agnesa Vuthaj: Me serb nuk lidhem kurrë! (VIDEO)
Agnesa Vuthaj është shprehur se edhe nëse një mashkull i plotëson të gjitha kriteret për të qënë princi i saj i kaltër, por është serb, nuk do të pranonte të lidhej kurrë me të.

E pyetur mbrëmë, në një intervistë në emisionin "Oktapod", përballë Turjan Hyskës, ajo ka deklaruar se që prej nje viti është single.

Agnesa, tashmë një busines-woman me linjën e saj të veshjeve, çantave dhe këpucëve, tregon për planet dhe projektet e saj të ardhshme në profesion si dhe jetë private.

Ish-Missi tregon duke buzëqeshur se ëndërron të bëhet nënë, por në momentin e duhur dhe me personin e duhur. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2016, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori