Agnesa Vuthaj mahnitëse në imazhet e fundit (FOTO LAJM)

Agnesa Vuthaj po dëshmon se me kalimin e kohës po bëhet gjithnjë e më e mirë.

Si sipërmarrëse ajo po kor suksese të jashtëzakonshme, por po arrin që të mbajë edhe trupin në formë të lartë.

Ajo është shfaqur tejet joshëse në sesionin e fundit të realizuar. Kësaj radhe ajo ka realizuar një fotosesion ku promovon lindjen e re të veshjeve të saj.

Por, harroni këtë, Agnesa është ajo që rrëmben vëmendjen. Ish-Miss Kosova dhe një nga sipërmarrëset e suksesshme është shfaqur si bjonde në sesionin e ri, ku ajo vërtet duket e mrekullueshme.

Ajo shfaqet me veshje elegante të krijuara prej vet saj dhe aksesorë të brendit të saj. /albeu.com/

Shtuar më 15/12/2017, ora 10:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori