Agnesa i përgjigjet fëmijëve: Ku i gjete lekët për të hapur biznes
Agnesa Vuthaj është një nga blogeret më të suksesshme shqiptare duke patur një numër të madh ndjekësish në profilet e saj në rrjetet sociale.

Në profilin e saj në Instagram e kemi parë shpesh Agnesën të shfaqet në super formë me super luk dhe shumë cool duke reklamuar edhe produktet e brendit të saj

Edhe pse e re në moshë dhe aspak me përvojë në fushën e modës dhe bukurisë, për Agnesa Vuthaj duket se kurora e Miss Shqipërisë ishte një oguri i cili i hapi rrugën drejt famës. Prej disa vitesh Agnesa ka hapur një biznes çantash i cili ka rezultuar mjaft i suksesshëm.

Kurioziteti për këtë biznes nuk ka lënë pa prekur edhe fëmijët e emisionit “Në kurthin e Piter Pan’ të cilët e kanë pyetur modelen se ku i gjeti paratë me të cilat hapi biznesin.
“Për të hapur biznesin kam investuar kursimet e mia të 10 viteve ”, ka thënë Agnessa. /albeu.com/
Shtuar më 02/04/2018, ora 23:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori