Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Afrona e Bleros së shpejti në ekranet tuaja, moderatore me show-n e saj (FOTO LAJM)

Afrona Dika, bashkëshortja e këngëtarit Blero ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi me dasmën që çifti mbajti pak ditë më parë ku ishin të ftuar edhe shumë personazhe të njohur të ekranit.

Afronën e kemi njohur që në fillim si partneren e Bleros, por tani e tutje do e shohim në profesionin e moderatores.

Bukuroshja bjonde po mendon t'i futet televizionit dhe të ketë një emision të saj. Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo me postimin e fundit në Instastory ku edhe i merr mendim fansave.

Sigurisht që shumica prej tyre i ka pëlqyer kjo ide dhe me siguri Afronënshpejti do e shohim moderatore.

Shtuar më 07/10/2019, ora 09:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori