Afërdita Dreshaj pranë Johnny Depp (FOTO LAJM)

Pëlqej
Bukuroshja Afërdita Dreshaj e cila ndodhet në SHBA, ka sjellë për fansat e saj pak nga Hollivudi. Modelja dhe këngëtarja e njohur është ulur në bulevardin e yjeve dhe është fotografuar pranë yllit të Johnny Depp që është edhe i preferuari i saj. /albeu.com/
Shtuar më 10/08/2014, ora 10:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori