Afërdita Dreshaj nuk di të ndalet, paralajmëron projekt të ri (FOTO LAJM)

Afërdita Dreshaj nuk ka të ndalur.

Nuk kanë kaluar as 10 ditë nga publikimi i videoklipit të fundit të saj “Another1” dhe ajo ka paralajmëruar diçka të re.

Modelja si dhe këngetarja e njohur pa humbur kohë ka postuar një fotografi në rrjetet sociale për t’i njoftuar fansat e saj se do të vijë më një projekt të ri.

Por vetëm kaq, ajo nuk ka sqaruar se për cfar është fjala, kshu duhet të presim të kuptojmë për çfarë bëhet fjalë.
/albeu.com/
Shtuar më 31/07/2016, ora 17:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori