Afërdita Dreshaj e fton në dasmë, përgjigjia e Ermal Mamaqi është epike (FOTO LAJM)

Aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi e ka të papërmbajtshme batutën edhe me kolegët dhe personazhe të ndryshëm të shoëbizzit.

Në një nga fotot e festë të beqarisë Ermali ka komentuar duket i thenë se e ka lënë me vëjzat për një kalçeto.

Afërdita duket se ka përfituar nga rasti për ta ftuar në dasmë dhe Ermali i ka dhënë përgjigjen epike.

“Ja sa të laj enët dhe erdha”, shkruan ai me humor. /albeu.com/
Shtuar më 04/06/2018, ora 11:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori