Afërdita dhe Shpati rilidhen sërish?
Afërdita Dreshaj dhe Shpat Kasapi sërish bashkë? Nuk mund të themi me siguri të plotë nëse është lajm i vërtetë apo jo por në një prej profileve të shumta me emërin e këngëtarit shqiptar nga Maqedonia në Facebook, i cili edhe ka më së shumti miq dhe njdjekës, por që nuk dihet nëse administrohet prej tij, vërehet një ndryshim në përmbajtjen e fotografive.


Në foton profilit dhe atë të kopertinës është vendosur një foto ku Shpati dhe Afërdita janë bashkë. Fansat kanë pyetur me anë të komenteve por askush nuk ka dhënë shpjegime.

Por një rilidhje e mundshme mes tyre shtohet edhe pas statusit të Afërditës në Twitter. Në një nga postimet e fundit, modelja të le të kuptosh se ata dy vazhdojnë të qëndrojnë të ndarë. Afërdita, duke mos sqaruar me hollësi, ka shkruar vetëm tri fjalë, ku ka thënë se nuk ka asnjë pajtim të madh.

Çifti u nda disa ditë pas publikimit të disa fotove ku Afërdita shihej në një jaht në shoqërinë e aktorit të famshëm, Leonardo Di Caprio. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2013, ora 12:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori