Afërdita dhe Bulent Serttas, thashethemet vazhdojnë...(FOTO LAJM)

Edhe pse modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj ka mohuar kategorikisht thashethemet për një lidhje të mundshme të saj me këngëtarin turk Bulent Serttas, fotot e publikuara së fundmi kanë bërë që fansat të mos u besojnë shumë fjalëve të saj.

Modelja ka bërë "titanikun" me këngëtarin për klipin e tij me të ri, të dytin rradhazi me të dhe në mediat turke janë komentuar për pushimet e tyre me jahtin luksoz në Bodrum.

Fotot e publikuara ku ajo shihet e përqafuar me këngëtarin turk, e kanë vënë në pozitë të vështirë Afërditën, e cila mesa duket po "ndahet" për herë të dytë nga Shpat Kasapi. /albeu.com/
Shtuar më 08/10/2013, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori