Afërdita dhe Anxhela aspak konkurencë, miqësi dhe jashtë pasarelës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Dy modelet aq të dashura për publikun shqiptar dhe jo vetëm, Afërdita Dreshaj dhe Anxhela Martini, kanë qënë pranë njëra-tjetrës. Miqësia e tyre kalon përtej pasarelave, e ndërsa Anxhelës duket se i mungon këngëtarja Bleona Qereti.

Me këtë të fundit, ato së bashku kanë kaluar pushime të mrekullueshme, ndërsa pafundësisht kanë postuar foto në rrjetet sociale. Duket se mes Afërditës dhe Anxhelës nuk ka fare konkurencë, ndërsa ato gëzojnë një miqësi të fortë. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2014, ora 14:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori