Adrola Dushi një mbretëreshë e vërtetë në sfilatat e modës (FOTO LAJM)

Adrola Dushi prej vitesh ‘sundon’ pasarleta shqiptare me bukurinë dhe linjat e saj të përkryera.

Ajo është padyshim një nga femrat më tërheqëse shqiptare dhe kjo gjë bije në sy në secilën paraqitje publike që ajo bën, shkruan Indeksonline.

Ish-missi në faqen e saj të Instagamit ka sjellur disa fotografi në të cilat ka ‘poshtuar’ sfilatat me elegancën, sharmin dhe pozitivitetin që reflekton.

Adrola duket përherë në formë të mirë dhe as kësaj radhe nuk ishte më ndryshe.
Shtuar më 02/06/2019, ora 14:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori