Adi Krasta ikën nga “Agon Channel”?
Tashmë është kthyer në çështjen e ditës largimi apo jo i Adi Krastës nga “Agon Channel” drejt një televizioni tjetër. Ky lajm shumë shpejt është përgënjeshtruar nga Sonila Meço, e cila jo vetëm që ka postuar në Facebook një foto, por jep edhe sqarimet e nevojshme.

“Pjesë e skuadrës Agon, pa asnjë dyshim sezoni i ri Saimirin dhe Gentin, Menaden, Krastën do t’i ketë protagoniste.

Meqë më keni shkruar në inbox, mu desh ta bëja këtë sqarim”, shkruan SonilaFacebook. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 12:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori