Adelina tregon shtëpinë luksoze, mbushur plot me gurë të çmuar (FOTO LAJM)

Pëlqej
Këngëtarja Adelina Tahiri pak kohë më parë shpalli zyrtarisht fejesën me biznesmenin Serjoza Markov dhe shumë shpejt çifti u martua në një ceremoni private.

Mirëpo, duket se çifti ka vendosur që të zgjerojë familjen pasi Adelina është në pritje të një fëmije.

Ajo dhe bashkëshorti i saj milioner maqedonas po arredojnë nga fillimi një shtëpi për familjen e tyre e cila duket super luksoze dhe plot me objekte të çmuara dhe me vlerë shumë të madhe.

Duket se cifti nuk i ka kursyer asgjë vetes. /albeu.com/

Shtuar më 24/02/2018, ora 23:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori