Krimet e Rënda lënë në burg pa afat Klement Balilin
Adelina Tahiri tregon si duket pa grim gjatë shtatzënisë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Është përfolur gjatë në media lidhur me martesën e saj, ndërsa pak muaj më vonë edhe për shtatzwninw e saj.

Bëhet fjalë për këngëtaren Adelina Tahiri, e cila ka konfirmuar se është në pritje të ëmbël.

Por duket se pritja e wmbwl e ka transformuar disi. E pa grimosur dhe me kili ajo ka postuar nje foto nw Instastoryn e saj. /albeu.com/
Shtuar më 09/04/2018, ora 13:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori