Adelina Tahiri tregon linjat perfekte, si u dobësua pas lindjes (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri është bërë nënë prej disa muajsh.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku tregon foto nga përditshmëria dhe nuk mungojnë fotot e ëmbla me bebushin e saj.
Së fundmi ajo tregon se si është dobësuar pas lindjes.

Një humbje drastike në peshë për afër 26 kg. E këtë e ka realizuar vetëm duke ndjekur “Adelinën”, shkruan këngëtarja.
Shtuar më 19/05/2019, ora 08:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori