Adelina Tahiri shpërthen në lot (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Në edicionin festiv të Prive Reality kanë qenë të ftuar këngëtarë të njohur të estradës shqiptare.

Në rastin e kësaj feste nuk munguan as surprizat e as emocionet e dhuruar nga te dashurit e tyre për këngëtaret të cilët ishin të pranishëm.

Pjesa e fundit në emision ishte “Letrat” të dërguara nga familjarët. Këngëtarja e cila u emocionua më së shumti ishte Adelina Tahiri e cila shpërtheu në vaj, kështu duke e angazhuar Ermalin që ti lexoj letrën të cilën i ka shkruar vëllai i saj.

Momentin ndiqeni nga 7:42./Albeu.com/
Shtuar më 03/01/2017, ora 21:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.