Adelina Tahiri pozon me bashkëshortin 23 vite më të madh, rrjeti: Marshallah për moshën (FOTO LAJM)

Ajo ka disa kohë që është larguar nga tregu muzikor, por pranë fansave të saj qëndron nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale.

Është fjala për këngëtaren e njohur, Adelina Tahiri, e cila në “Instagram” ndan me ndjekësit foto e video të ndryshme. Ajo madje nuk kursen as momentet e bukura dhe të veçanta me bashkëshortin dhe të birin.

E kështu ka bërë edhe së fundmi. Adelina ka postuar një fotografi ku shfaqet së bashku me të shoqin, i cili është disa vite më i madhe se ajo.

Çifti shfaqet i kapur dorë për dore dhe i buzëqeshur. Ndërkohë këngëtarja shkruan krahas fotos: “Dashuri e pastër”. E si të gjitha postimet, edhe kjo pozë ka marrë mijëra pëlqime e qindra komente.

Duke qenë se Adelina është kritikuar gjithmonë se ka marrë një burrë të huaj dhe shumë të madh në moshë, 23 vite më të madh, dikush ka habitur me komentin e tij. “Sa i përket burrit duke parë moshën mashalla nuk duket keq”.
Shtuar më 19/01/2021, ora 10:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori