Adelina Tahiri nxjerr nënën e saj joshëse (FOTO LAJM)

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më seksi shqiptare. Por, këngëtarja ka pohuar se nuk është e vetmja anëtare e familjes Tahiri që është tepër seksi.

Edhe Teuta, nëna e këngëtares sipas kësaj të fundit është mjaft e bukur dhe joshëse.

“Unë jam seksi. Kjo është me gjene, pasi që edhe nënën e kam seksi”, ka thënë Adelina kohë më parë.

Ndryshe, këngëtarja është duke shijuar sukseset e këngës së fundit dhe po përgatitet për projektet e reja.


Shtuar më 03/03/2019, ora 12:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori