Krimet e Rënda lënë në burg pa afat Klement Balilin
Adelina prezanton nënën dhe ngjajnë si dy pika uji (FOTO LAJM)

Pëlqej
Adelina Tahiri për herë të parë ka prezantuar më të afërmit e saj. Ajo ka pasur sigurisht se kujt t'i ngjajë.

Në Intagramin e saj ajo kan postuar një foto të nënës së saj dhe duket se kanë një ngjashmëri të madhe.

Në këtë rast mund të themi pa frikë shprehjen: “Bëmë mama të të ngjajë. /albeu.com/
Shtuar më 13/06/2018, ora 17:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori