Adelina: Po planifikoj mu bo mami
Një nga këngëtaret më të njohura dhe më të dashura shqiptare Adelina Ismaili dëshiron të bëhet nënë dhe se po planifikon diçka të tillë. Në një intervistë për emisionin "Prive" në Klan Kosova, ylli i skenë shqiptare pohoi se ka shumë dëshirë të jetë dhe nënë dhe se e ka seriozisht.

"Po planifikoj mu bo mami! Po e kam seriozisht, po planifikoj të bëhem nënë. Jam duke punuar intesivisht në këtë drejtim", deklaroi Adelina, e cila prej një viti është në lidhje me menaxherin e saj Vali.

Urojmë që këngëtares ti plotësohet dëshira. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2013, ora 10:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori