Adelina nuk ka të ndaluar së treguari luksin, flori edhe në tualet (FOTO LAJM)

Pëlqej
Adelina Tahiri ka qenë një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë këto muaj dhe e gjitha kjo për martesën e saj me bisnesmenin maqedonas.

Së fundmi ajo është shtatzënë dhe para disa ditësh nxorri në pah barkun e rrumbullakosur.

Sot Adelina ka treguar sesa e mrekullueshme duket shtëpia e saj.

Teksa ka postuar një fotografi në tualet, në sy bie se edhe aty ddetajet janë të lara në flori.

Ajo tashmë është 5 muajshë dhe është në pritje të një djali. /albeu.com/
Shtuar më 29/03/2018, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori