Adelina me burrin maqedonas zbulojnë emrin e djalit të tyre
Për muaj të tërë, Adelina Tahiri ishte në ballinat e mediave rozë për shkak të martesës së saj me bashkëshortin maqedonas.

Megjithatë, këngëtarja gjithmonë dëshmoi se është shumë e dashuruar dhe e lumtur pranë tij, dhe tashmë është bërë edhe nënë për herë të parë.

Ajo para pak javësh solli në jetë djalin e saj i cili quhet JON.

Prive ishin të pranishëm në Baby Shower për djalin e saj, të organizuar nga ajo dhe burri i saj.

Shtuar më 16/09/2018, ora 10:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori