Adelina Ismaili publikon këngë e re (VIDEO)
Adelina Ismaili ka publikuar këngën më të re.

Projekti quhet “Sa njëmijë engjëj” dhe është i shoqëruar me një videoklip ku këngëtarja shfaqet si princesha e akullt.

39-vjeçarja nuk kishte dhënë asnjë lajmërim për këngën e re. /albeu.com/
Shtuar më 01/01/2019, ora 23:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori