Adelina Ismaili ‘elektrizon’ publikun në Zvicër (VIDEO)
Pëlqej
Njihet edhe si diva e muzikës shqiptare. Adelina Ismaili është këngëtarja, e cila për vite me radhë ka kënduar hite për publikun.

Por, ajo më pastaj kishte vendosur të pushojë për një periudhë të gjatë për t’iu përkushtuar familjes.

Së fundi, Adelina është rikthyer në muzikë me këngën “T’iqja”, të cilën e shoqëroi edhe me një videoklip.

Kënga po pritet mirë, ndërsa ajo ka filluar koncertet. Mbrëmë ka performuar para bashkatdhetarëve në Zvicër.

Në një videoAdelina ka publikuar në rrjete sociale, atmosfera duket e ndezur në maksimum dhe i gjithë publiku po këndonin bashkë me të.
Shtuar më 27/05/2018, ora 23:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori