Adelina i përgjigjet për herë të parë akuzave se u martua për para
Këngëtarja e shumë komentuar për martesën me avokatin maqedonas, Adelina Tahiri është në muajin e 9 të shtatzënisë dhe pak ditë para lindjes, ka organizuar festën "Baby shoëer".

Festa u mbajt në Maqedoni ku Adelina ka mbledhur të afërmit e miqtë në një ambient të dekoruar bardhë e blu.

Për herë të parë Adelina ka komentuar martesën e saj dhe i ëështë përgjigjur paragjykimeve se u martua për para me një deklaratë dashurie.

“Nëse do të isha dorëzuar, s’do të isha sot me bashkëshortin tim!”- shprehet ajo, duke na lënë të kuptojmë se paragjykimet përsa i përket origjinës së tij nuk kanë qenë kurrë një problem për të. /albeu.com/

Shtuar më 19/08/2018, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori