Adelina frikėsohej tė vizitonte Shqipėrinė
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Adelina Ismaili, ka thėnė se pėr nėntė vite nuk ka guxuar tė vinte nė Shqipėri pėr shkak se kishte frikė. Asaj i ishte thėnė se e prisnin rreziqe tha ajo nė njė intervistė pėr Bluetooth.

“Pastaj mbeta 9 vite pa ardhur. Ishte njė sabotazh i vogėl i njė kolegeje. Kėtė nuk e kam thėnė kurrė, tani marr guximin ta them. Nė fakt nuk ishte punė guximi, ishte frikė se do tė keqkuptohesha. Ishin tema tė ndjeshme nė atė kohė, qė fliteshin dhe identifikoheshe si xheloze.

Mund tė ishte edhe koleg, mashkull, por jo, ishte kolege, e cila mė fliste ca histori, gjasme mua mė prisnin rreziqe nga dikush kėtu. E besova dhe nuk guxova tė vij kėtu.

Ajo thotė se nuk flet mė atė kolege, emrin e tė cilės nuk e identifikon. “Kam refuzuar ēdo ofertė qė mė ėshtė bėrė pėr 9 vite tė tėra nga Shqipėria. Kam humbur shumė, por ja, u dėshmua se asnjėherė nuk ėshtė vonė”, shtoi Adelina.
Shtuar më 21/04/2012, ora 16:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.