Adele "torturohet" në palestër (FOTO LAJM)

Suksesi i saj është i padiskutueshëm, e ndërsa karriera e saj nuk ka luhatje, Adele duket se po vuan duke u ushtruar për uljen e peshës trupore.

Kohët e fundit ajo po shfaqet më në formë se kurrë dhe kjo është arritur falë ushtrimeve të shumta që ajo ka bërë.

Per të gjithë këtë sakrificë, ajo ka dashur që të ndajë me ndjekësit e saj edhe një foto.

"Daily Mail" raporton se këngëtarja ka filluar përgatitjet për turin 10 mujor. /albeu.com/

Shtuar më 07/01/2016, ora 13:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori