Adele rikujton Winehouse për shkatërimin nga fama
Të jesh e famshme, do të thotë të përballesh me efektet poztive dhe negative të saj. Përpos popullaritetit që gëzon, Adele i referohet shembullit të së ndjerës, Amy Winehouse.

Me pak fjalë, Adele frikësohet nga fama. Kështu shkruan “The Sun” pas deklaratës së këngetares, e cila i referohet pasojave tragjike që i solli popullariteti këngtares që humbi jetën në 2011, Amy Winehouse.

“Njerëzit mendojnë se unë e e urrej të jem e famshme. Jo, unë thjesht jam shumë e frikësuar nga fama. Një nga arsyet është se e shikoja Amyn që shkatërrohej ashtu. Ishte shumë e trishtueshme, ndaj kur e mendoj edhe unë kam frikë në këtë aspekt", tha ajo. /albeu.com/
Shtuar më 28/11/2015, ora 14:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori