E FUNDIT/ Ky është vendimi i CR7 për ndeshjen ndaj Barcelonës
Adele provon aktrimin, pjesë e "Oliver Twist"
Padyshim që Adele është konsideruar si një nga këngëtaret më të mira në botë.

Por mesa duket Adele ka dhe një talent tjetër të fshehur.

Ajo është në bisedime me drejtuesit e kompanisë që do të ribëjë filmin Oliver, i bazuar në novelën Oliver Tist të shkrimtarit Charles Dickens.

Asaj i është ofruar mundësia të luajë rolin e Nancy, një prostitute të dashuruar në Bill Bill Sikes.“Do të ishte një rol i rëndësishëm për të dhe ajo po e vlerëson seriozisht këtë mundësi”, ka thënë një burim i afërt me këngëtaren për

“Ajo flet për Angleon (të birin) si prioritet numër një në jetën e saj dhe e sheh këtë rol si diçka që edhe ai do ta mirëpriste. Do të ishte një sfidë e re, por diçka për të cilën është e gatshme ta bëjë”, ka shtuar burimi. /albeu.com/

Shtuar më 05/09/2017, ora 14:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori