Adele ju kërkon falje fansave duke qarë: Jam zemërthyer (FOTO LAJM)

Adele u tërhoq nga dy shfaqjet e saj të fundit në stadiumin Wembley këtë fundjavë pasi dëmtoi kordat e saj vokale.

29-vjeçarja "zemërthyer" tha në një postim emocional të premten se ajo ishte e detyruar të anullonte koncertet për një audiencë të raportuar prej 100,000 vetësh në vendin e Londrës, përcjell albeu.com.

Fituesja e çmimit Grammy tha se ajo ishte 'e dëshpëruar' për të luajtur koncerte - të cilat ajo e quajti një 'moment historik' në karrierën e saj - pasi iu lut fansave që ta falnin nderkohe qe qante.

Ndërkohë, Adele ka treguar se do të largohet nga skena përgjithmonë dhe se këto do të ishin koncertet e saj të lamtumirës. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 16:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori