Adele bëhet nënë
Adele
Fjongo blu në shtëpinë e Adele: natën e së premtes, këngëtarja e famshme ka sjellë në jetë djalin e saj të parë. Sipas Mail Online, Adele, 24 vjeç, është “në ekstazë” për lindjen e të birit, njëlloj si i ati i foshnjës, Simon Konecki.

Adele kishte deklaruar në qershor se ishte shtatzënë.

“Jam e lumtur t’ju pohoj se unë dhe Simon jemi në pritje të fëmijës sonë të parë. Sigurisht që jemi shumë të emocionuar, por do ju lutesha të respektoni privatësinë tonë në një moment kaq ‘special’”, shkroi këngëtarja në blogun e saj zyrtar.
Simon Konecki, 38 vjeç, administrator i dele
Shtuar më 21/10/2012, ora 18:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori