Adam Sandler shpallet aktori më i paguar i vitit (FOTO LAJM)

Adam Sandler sërish triumfon duke u cilesuar si aktori më i mirë për të dytin vit radhazi. Duke i'u referuar prestigjozes "Forbes", Adam Sandler kryeson për vitin e dytë radhazi listën e aktorëve më të paguar.

Në listën e 10 artistëve, Sandler ka lënë pas aktorët Johnny Depp, në vendin e dytë dhe Ben Stiller, në të tretin. Pjesë e renditjes janë edhe aktorët Ryan Reynolds, Tom Hanks, Will Ferrell, Channing Tatum, Denzel Washington, Sandra Bullock dhe Ben Affleck. /albeu.com/
Shtuar më 25/12/2014, ora 11:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori