Adam Levine, mashkulli më seksi i 2013-ës (FOTO LAJM)

Adam Levine është mashkulliseksi në botë për vitin 2013. Këngëtari i grupit Maroon5 ka lënë pas kolegë dhe aktorë duke dalë kështu i pari në listë. Klasifikimi është bërë nga revista "People".

Adam ka treguar se në gjimnaz ka qenë parë si "budalla" dhe jo shumë i bukur.

Por në ditët e sotme ai ka ndryshuar mjaft duke u shndërruar në mashkullin më seksi në botë. /albeu.com/
Shtuar më 20/11/2013, ora 14:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori