Acarohet Cozman: Tuna nuk është shtatzëne, fund thashethemeve (FOTO LAJM)

Tuna nuk është shtatzënë dhe këtë fakt e ka konfirmuar i dashuri i saj, Cozman. Ai është irrituar me të gjitha thashethemet që qarkullonin në median e shkruar, se Tuna së shpejti do të behej nënë.

Me anë të një statusi në Twitter, ai i është kundërpërgjigjur të gjithë njerëzve, të cilët i sollën ata sot në fokus.

"Njerëz budallenj, si mund të konfirmoni diçka që nuk është e vërtetë", ka shkruar ai më tej, pas lajmeve të shumta që pushtuan rrjetet sociale dhe jo vetëm. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2014, ora 17:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori