A u zu me Renaton? Moderatorja tregon ngërçin e "stërfolur"
Pëlqej
Gjatë kohës që Renato Mekolli kishte në plan që të shkruante një libër gatimi dhe të hapte një restorant në Tiranë, u pa se ishte gjatë gjithë kohës në shoqërinë e Oriela Nebiajn.

Por duket se kjo shoqëri nuk do të zgjaste shumë. Kjo sepse ata e ndërprenë bashkëpunimin pa e bërë publike arsyen.

Edhe pse nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram, Renato shprehet se kjo nuk do të thotë asgjë.

Edhe Ori ka thënë të njëjtën gjë , por pa u ndalur në detaje.

"Gjithmonë kam dashur të kem një biznes timin. Renato, fillimisht si miku im, u gjend në kohën e duhur për mua me idenë e restorantit. Pati shumë skeptikë, shumë më këshilluan të bëja kujdes për shumë arsye, por unë gjithmonë thosha se është mirë dhe të gabosh e të rritesh nga guximi dhe gabimet e tua. Nuk kam asnjë pishman për ortakërinë me Renaton, por pati kohën e vet. Unë vendosa të largohem për shumë arsye të brendshme pune, të cilat besoj i kanë kaluar pothuaj të gjithë biznesmenët,
sidomos me ortakë. Ishte hera e parë që unë investova në diçka timen, e realizova me shumë sukses të ngrija një emër të ri dhe dinjitoz, tani i uroj suksese dhe ta çojnë më tej dhe pse pa mua. /albeu.com/
Shtuar më 19/03/2018, ora 23:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori