E FUNDIT/ Mbyllen pjesët e para, kryesojnë Laçi dhe Teuta (VIDEO)
A u lidhën për show? Tea i jep fund thashethemeve me foton e fundit në krahët e Andit (FOTO LAJM)

Një ndër ciftet më të komentuara dhe më të dashura për publikun është Tea-Andi, të rinjtë e dalë e përputhur nga Për'puthen.

Pavarësisht dashurisë që lexohet në sytë e të rinjve, të shumtë kanë qënë dhe akuzat që cdo gjë është e stisur dhe vetëm për sytë e publikut.

Por Tea u ka dhënë fund thashethemeve duke postuar një foto në krahët e Andit.

"U përputha me Andin", shkruan Tea poshtë fotos që postoi në Facebook.

Të dielën, gjatë "Për’puthen Prime", të dy deklaruan se u përputhën duke dalë nga studio me ceremoni, pasi shpërndanë llokume për konkurentët e tjerë. /albeu.com/

Shtuar më 26/01/2021, ora 19:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori