“A puthet plakushi veç për para?”, shpërthen keq Adelina Tahiri (FOTO LAJM)

Adelina Tahiri dukej shumë e lumtur pak orë më parë, kur doli live në Instagram, derisa dikush u përpoq t’i prishte humorin. Kur brenda në makinë hyri bashkëshorti i saj, vërshuan komentet rreth diferencës së tyre në moshë.

“A puthet plakushi 50-vjeçar, turp të kesh, për para!”- shkruante dikush.

“S’keni nevojë të fyeni dhe s’keni nevojë të keni aq shumë urrejtje.”- dëgjohet të përgjigjet Adelina dhe pa u menduar 2 herë puth bashkëshortin në buzë.

“Unë do ta puth, nuk do ta puthësh ti. Unë për vete e dua shumë, për të tjerët nuk më intereson. As nuk dua ta di, se për vete e kam marrë.”- përfundon Tahiri, ndërkohë që kamerën e celularit e kthen nga ai shkruan anabel.

Rreth një viti më parë dhe Serjoza Markov, një ndër avokatët më të suksesshëm në Maqedoni, celebruan në martësë romancën e tyre.

Prej disa muajsh, dyshja janë prindër të një vogëlushi që quajtur Jon.
Shtuar më 08/11/2018, ora 08:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori