10 vjet pa të! Biznesmeni poston fotografi nga varri i Dritan Hoxhës

Dita e sotme është një ditë e trishtë për familjen Hoxha.

Kjo ditë është 10 vjetori i ndarjes nga jeta të Dritan Hoxhës, themeluesit të Top Medias, që revolucionalizoi historinë e televizionit në Shqipëri.

Dritan Hoxha humbi jetën në një aksident automobilistik në Tiranë para 10 vitesh.

Bashkëpunuesi dhe bashkëthemeluesi i Top Medias, Hektor Pustina, sot e ka vizituar mikun e tij të vjetër në varr dhe madje ka publikuar fotografi nga atje.

Nuk kemi me cilin te "zihemi" dhe te debatojme me..."-ka shkruar ai. /albeu.com/
Shtuar më 23/05/2018, ora 23:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori