A mund ti rezistoni trupit të kësaj modeleje (FOTO LAJM)

Draya Michele ka marr disa ditë të lira nga angazhimet e saj për të kaluar pushimet në Kankun të Meksikos.

34 vjeçarja ka ngritur temperaturat në bikini ngjyrë portokalli duke shfaqur linjat e saj impresive.

Me flokët e shprishura dhe rroba-banjo të dizejnuara nga vet ajo, modelja erdhi e ‘nxehtë’ dhe në top formë.

Kujtojmë që Draya bëri emër edhe nga romanca e saj me reperin, Chris Broën i cili u lidhë me të menjëherë pas ndarjes nga Rihanna./albeu.com/
Shtuar më 11/03/2019, ora 19:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori