A ju kujtohet Lola e “Njerëz dhe Fate"?! (FOTO LAJM)

"Njerëz dhe Fate" ishte telenovela më e suksesshme shqiptare, e cila u luajt nga aktorë të mëdhenj.

Veç mesazhit të fort që përcillte dhe problematikës aktuale që trajtonte për atë kohë, seriali ishte tepër origjinal për jetesën në Tiranë.

Shumë nga personazhet e këtij seriali kanë ndryshuar në pamjen e jashtme si Flori, Lola apo Era por disa prej tyre kanë preferuar të largohen jashtë vendit. Por si duket Lola sot dhe çfarë ka ndodhur me jetën e saj? Aktorja

Valbona Imami aktualisht është duke jetuar me bashkëshortin e saj në SHBA. "Këshillabukurie" ka sjellë disa foto ku shihet se si është ajo sot.Ajo duket shume natyrale në këto foto dhe duket se pamja e jashtme nuk ka shumë rëndësi për atë. Por sido që të jetë ajo dhe çfarë do të bëj ne do e kujtojmë gjithmonë si Lola e “Njerëz dhe fate”. /albeu.com/
Shtuar më 06/04/2018, ora 09:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori